Не Китай: Байден виступив із заявою щодо невідомих обʼєктів над Америкою

17 February 2023
 Не Китай: Байден виступив із заявою щодо невідомих обʼєктів над Америкою

Йдеться про три обʼєкти, збиті протягом останніх декількох днів над Північною Америкою

У четвер, 16 лютого 2023 року, президент США Джо Байден заявив, що розвідувальні служби не мають підтверджень того, що три об’єкти, збиті над Північною Америкою протягом останніх днів, були китайськими шпигунськими аеростатами.

"Ми ще точно не знаємо, що являли собою ці три об’єкти, але зараз ніщо не свідчить про те, що вони були повʼязані з китайською програмою шпигунських аеростатів або були апаратами спостереження з будь-якої іншої країни", – наводить слова Байдена NYT.

Американський президент зазначив, що, ймовірно, ці обʼєкти були повʼязані з приватними компаніями чи науково-дослідними інститутами. При цьому він заявив, що незабаром розраховує поговорити з президентом Китаю Сі Цзіньпіном, щоб висловити свої заперечення щодо порушення повітряного простору США першою повітряною кулею.

Протягом останніх декількох днів в небі над Північною Америкою помічають підозрілі обʼєкти. До них прикута особлива увага після того, як над США збили китайську повітряну кулю.

У суботу, 11 лютого 2023 року, в небі над Канадою збили невідомий обʼєкт. В операції задіяли американські та канадські літаки. Обʼєкт обстріляв американський F-22.

Пізніше ще один об'єкт помітили над озером Гурон, за ним почали стежити військові. Пізніше пілоти ВПС США та Національної гвардії збили його.

Events Video 30 May 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський
Latest articles