Україна проведе масштабні пошуки газу

20 February 2023
 Україна проведе масштабні пошуки газу

Укргазвидобування починає 3D-сейсморозвідувальні дослідження на заході України

Будуть отримані докладні геологічні моделі покладів вуглеводнів на глибині до п'яти кілометрів.

Компанія Укргазвидобування проведе 3D-сейсморозвідувальні роботи на заході України з метою пошуку газу. Про це повідомив голова правління НАК Нафтогаз України Олексій Чернишов у Facebook у п'ятницю, 17 лютого.

"Продовжуємо працювати над збільшенням власного видобутку газу. Для цього Укргазвидобування розпочинає 3D-сейсморозвідувальні дослідження на заході України. Наші фахівці разом із залученими компаніями досліджують територію площею понад 1,5 тис. кв. км", – написав він.

За словами Чернишова, це дасть змогу отримати докладні геологічні моделі покладів вуглеводнів на глибині до п'яти кілометрів.

"Заплановані дослідження – наймасштабніші за цією технологією, які проводилися в Україні. Важливо, що вони проводяться сьогодні навіть під час війни", – наголосив голова НАК.

Нагадаємо, у 2022 році Укргазвидобування пробурило 47 нових свердловин, що практично не відрізняється від довоєнних показників.

Також повідомлялося, що газовидобувачі втрачають темпи видобутку газу на сході України, проте методично збільшують їх на заході.


Events Video 09 February 2023

Маємо велику кількість патріотично налаштованих людей, які готові захищати країну, - Ігор Клименко

На сьогодні до «Гвардії наступу» через сайт подали заявки 10,5 тисяч осіб, через ЦНАП – 6,5 тисяч, за телефоном «гарячої лінії» проконсультували 3,5 тисячі громадян