Індія допустила до торгів на біржі першу компанію з РФ

22 February 2023
 Індія допустила до торгів на біржі першу компанію з РФ

Рада з цінних паперів та бірж Індії зареєструвала російську компанію "Альфа-Капітал" як іноземного портфельного інвестора

Про це пише Forbes Russia із посиланням на дані індійського регулятора.

Як повідомила компанія у коментарі РБК, такий статус дасть їй змогу проводити операції з індійськими акціями в інтересах своїх клієнтів на обох фондових біржах Індії - Бомбейській (BSE) і Національній (NSE)

Зазначається, що це перший випадок, коли компанію з Росії допустили до торгів на індійських біржах. Для отримання ліцензії "Альфа-Капітал" укладе угоду з індійською Orbis Financial Corporation щодо надання депозитарних послуг.

За словами гендиректорки "Альфа-Капіталу" Ірини Кривошеєвої, розрахунки на біржах Індії ведуться в рупіях, але вкладати кошти й отримувати дохід з інвестицій клієнти "Альфа-Капіталу" зможуть у рублях.

За її словами, конвертація здійснюватиметься за межами Росії через контрагентів компанії. "Жодних транскордонних переказів у рупіях не буде, тому що це складна процедура", - уточнила Кривошеєва.

"На початковому етапі інвестиції в папери, що торгуються в Індії, будуть доступні кваліфікованим інвесторам у рамках керованої стратегії, мінімальний поріг входу становитиме 1 млн рублів", - йдеться у повідомленні.

"Потім будемо формувати стратегії для роздрібних клієнтів - можливо, стандартні стратегії, можливо, відкриті пайові інвестиційні фонди. Але це скоріше наступний етап. Відповідно, поступово буде зменшено і мінімальний поріг інвестицій", - заявили в компанії.

Events Video 09 February 2023

Маємо велику кількість патріотично налаштованих людей, які готові захищати країну, - Ігор Клименко

На сьогодні до «Гвардії наступу» через сайт подали заявки 10,5 тисяч осіб, через ЦНАП – 6,5 тисяч, за телефоном «гарячої лінії» проконсультували 3,5 тисячі громадян