У Бориса Джонсона з'явиться ще одна дитина: дружина розкрила терміни

22 May 2023
 У Бориса Джонсона з'явиться ще одна дитина: дружина розкрила терміни

Скоро прибуде "новий член команди", поділилася дружина друга України

У родині великого друга України, колишнього прем'єра Великобританії Бориса Джонсона буде поповнення.

Дружина екс-прем'єра Британії Керрі на своїй сторінці в Instagram повідомила, що скоро народить йому третю дитину і показала фотографію, на якій зображена з двома дітьми - Ромі і Вілфредом.

Дружина Джонсона поділилася, що "новий член команди прибуде вже через кілька тижнів". "Вільф у захваті від того, що знову стане старшим братом, і постійно розмовляє про це. Я не думаю, що Ромі має уявлення про те, що буде далі. Вона скоро зрозуміє", - написала дружина.

Першою дружиною Джонсона була Аллегра Мостін-Овен, вони одружилися у 1987 році, а у 1993-му - розлучилися. У цьому ж році Джонсон взяв у дружини юристку Марину Вілер, у них народилося четверо дітей. Цей шлюб теж розпався.

Новий шлюб Джонсон уклав у травні 2021-го з політичною активісткою Керрі Саймондс. Примітно, що вона ще до шлюбу - у квітні 2020 року, народила від нього сина. У грудні 2021 року у пари народилася донька.

Events Video 30 May 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський
Latest articles