Волинські гвардійці підкорюють небо – для захисту регіону і важливих об’єктів

12 February 2023
 Волинські гвардійці підкорюють небо – для захисту регіону і важливих об’єктів

«Квадрокоптери – незамінний засіб на цій війні, як для розвідки, так і для коригування артилерії, пошуку ДРГ, – каже оператор БПЛА старший солдат Павло. – Щоб упевнено керувати дроном, необхідна регулярна практика. Ми налаштовуємо дрони під себе, вчимося відчувати їх»

Гвардієць постійно вдосконалює навички керування «пташкою», щоб точно виконувати маневри, а головне – не втратити апарат, уберегти від небажаних зіткнень.

«Просто люблю небо», – так каже оператор БПЛА старший солдат Тарас про те, чому обрав цю спеціальність. Свій дрон гвардієць називає "Журавлем".

«Аеророзвідка ще й дозволяє зберегти людські життя, бо дає можливість не посилати в розвідку особовий склад. Також дрони допомагають в управлінні підрозділами. Наприклад, командири можуть на командному пункті відстежувати, що відбувається в полі, де працює взвод», – додає Тарас.

Events Video 30 May 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський
Latest articles