Європа витратила близько 800 млрд євро на подолання енергокризи

13 February 2023
 Європа витратила близько 800 млрд євро на подолання енергокризи

Країни Європейського союзу переживають енергетичну кризу

Ситуація в ЄС посилилася влітку 2022 року, коли виникли перші перебої з постачанням газу із Росії.
Сума допомоги європейських країн домогосподарствам та компаніям від різкого зростання цін на енергію зросла майже до 800 млрд євро. Про це 13 лютого повідомляє Reuters із посиланням на бельгійський інститут Bruegel.

За його даними, з початку зростання цін на пальне у вересні 2021 року країни ЄС надали 681 млрд євро у вигляді субсидій домогосподарствам та компаніям на покриття їхніх витрат на електроенергію. Зокрема, Німеччина направила на ці цілі 268 млрд євро, Великобританія -103 млрд євро, а Норвегія - 8,1 млрд євро.

За словами виконавчого директора Міжнародного енергетичного агентства Фатіха Бірола, світ переживає безпрецедентну енергетичну кризу. Європа опинилася в епіцентрі цієї енергокризи.

Нагадаємо, за оцінками експертів Bloomberg, енергетична криза в Європі триватиме щонайменше до 2025 року.

Молдова отримала від ЄС 150 мільйонів євро

 
Events Video 30 May 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський
Latest articles