Німецький страховий гігант Allianz закрив угоду з продажу контролю в російському бізнесі

25 May 2023
 Німецький страховий гігант Allianz закрив угоду з продажу контролю в російському бізнесі

Німецька страхова група Allianz закрила операцію з продажу контрольного пакета акцій свого російського підрозділу "Альянс" місцевій компанії "Інтерхолдинг" - власнику російської компанії Zetta Insurance

Про це пише російське Frank Media із посиланням на пресслужбу Allianz у РФ.

Компанія повністю передає контроль над своїм російським портфелем групі "Зетта Страхування" і припиняє участь в операційній діяльності бізнесу, заявили у пресслужбі.

Так, за підсумками угоди до групи "Зетта Страхування" увійдуть компанії "Зетта Страхування", "Альянс" і "Альянс Життя".

У середині березня 2022 року Allianz припинила страхування нових бізнесів у Росії, а в травні фінансовий директор компанії Джуліо Терцаріол заявив, що ймовірність повного припинення діяльності групи в Росії дуже висока.

У липні минулого року Allianz вирішила продати контрольний пакет акцій (50,1%) у російській "дочці" - компанії "Інтерхолдинг" - фінансистові Олегу Ячнику, зберігши за собою 49,9% акцій у російському підрозділі. Пізніше Allianz визнала збиток від продажу частки в 400 млн євро.

Allianz вийшла на російський ринок 1990 року, заснувавши компанію "Ост-Вест Альянс".

Events Video 30 May 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський
Latest articles