Facebook та Instagram вводять платну передплату

20 February 2023
 Facebook та Instagram вводять платну передплату

Facebook та Instagram запускають платну "галочку"

Послуга Meta Verified коштуватиме 11,99 доларів для комп'ютерної версії та 14,99 доларів - для мобільної.
Компанія Meta запустить платну послугу передплати, яка дозволить користувачам соціальних мереж Facebook та Instagram підтверджувати свої акаунти за 14,99 долара на місяць. Про це заявив директор компанії Марк Цукерберг.

"Нова функція з назвою Meta Verified дозволить користувачам отримати синю галочку, додатковий захист від облікових записів, які видають себе за вас, і прямий доступ до служби підтримки", - повідомив він у Facebook.

Послуга коштуватиме 11,99 доларів для комп'ютерної версії та 14,99 доларів на місяць на операційній системі iOS та Android.

За словами Цукерберга, Meta Verified дозволить користувачам підтверджувати свої облікові записи за допомогою державного посвідчення особи.

Користувачі Meta Verified також матимуть доступ до більшої кількості функцій для збільшення видимості та охоплення, таких як видимість у пошуку та рекомендаціях.

Цього тижня платну послугу передплати буде запущено в Австралії та Новій Зеландії.

Нагадаємо, влітку минулого року Telegram запустив платну передплату Premium.

Кількість активних користувачів соцмережі Facebook досягла двох мільярдів на день

Events Video 09 February 2023

Маємо велику кількість патріотично налаштованих людей, які готові захищати країну, - Ігор Клименко

На сьогодні до «Гвардії наступу» через сайт подали заявки 10,5 тисяч осіб, через ЦНАП – 6,5 тисяч, за телефоном «гарячої лінії» проконсультували 3,5 тисячі громадян