В ОП розповіли про переговори Зеленського й Байдена

21 February 2023
 В ОП розповіли про переговори Зеленського й Байдена

Було критично важливо не залишити жодного сумніву, що США підтримують Україну в її війні проти жорстокої агресії Росії, зазначив Джо Байден

Український президент Володимир Зеленський та президент США Джозеф Байден під час зустрічі у Києві обговорять перебіг бойових дій та подальші заходи, спрямовані на підтримку України. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента у понеділок, 20 лютого.


Vidverto Player
Вказано, що Зеленський зустрівся із Байденом у Маріїнському палаці. Після представлення членів української та американської делегацій президенти України та США поспілкувалися у форматі віч-на-віч.

Зеленський зазначив, що візит Байдена - надзвичайно важливий сигнал підтримки для України та українців, а також наголосив, що особисто Байден та все американське суспільство від початку розв'язаної Росією повномасштабної війни були разом з Україною.

"Перший телефонний дзвінок із підтримкою України був із Білого дому. Дякую за ваше лідерство. Дякую також за двопартійну підтримку, за підтримку з боку Конгресу", - зазначив він.

Зеленський повідомив, що говоритиме з президентом США про ситуацію на фронті, а також про український народ, який переживає дуже тяжкі часи.

"Що ми маємо зробити, щоб зупинити війну, щоб мати успіх у цій війні, зробити Україну ще сильнішою і як перемогти цього року", - розповів він.

У свою чергу Байден наголосив на важливості своєї присутності сьогодні в Україні, яка демонструє підтримку з боку США незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

"Я думаю, що було б критично важливо не залишити жодного сумніву в тому, що США підтримують Україну у її війні проти жорстокої агресії", - зазначив він.

Президент США розповів про намір обговорити, як Америка та союзники можуть ефективно допомогти Україні у боротьбі за свободу та незалежність. Він також передав вітання від членів Конгресу. За словами Байдена, на них справив сильне враження нещодавній виступ Зеленського у Конгресі.

Він також зазначив, що радий знову відвідати Київ.

"Багато чого змінилося з часу останньої поїздки. Відбулися жахливі речі, вторгнення, але водночас українці проявили себе так, як дуже мало народів проявляли себе у своєму захисті. І вони допомогли нам зрозуміти значення демократії", - наголосив Байден.

Нагадаємо, вранці 20 лютого Байден приїхав до Києва із неоголошеним візитом. Це його перша поїздка до України за часів президентства.

Пізніше Байден повідомив, що США нададуть Україні новий пакет військової допомоги на загальну суму 500 млн доларів.

Events Video 09 February 2023

Маємо велику кількість патріотично налаштованих людей, які готові захищати країну, - Ігор Клименко

На сьогодні до «Гвардії наступу» через сайт подали заявки 10,5 тисяч осіб, через ЦНАП – 6,5 тисяч, за телефоном «гарячої лінії» проконсультували 3,5 тисячі громадян