Моравецький зустрівся з Мелоні: говорили про подальші постачання зброї Україні

22 February 2023
 Моравецький зустрівся з Мелоні: говорили про подальші постачання зброї Україні

Польща й Італія мають схожі погляди на ситуацію в Україні, тож планують і надалі постачати зброю нашій державі

Про це під час спільної пресконференції у Варшаві заявили глави урядів двох країн Матеуш Моравецький і Джорджа Мелоні.

“Італія, хоч і далеко від росії та України, але добре розуміє, що там відбувається. І дуже добре відчуває, наскільки це важливо для майбутнього”,- підкреслив премʼєр-міністр Польщі.

Він додав, що польський та італійський уряди мають ідентичний погляд на ситуацію в Україні.

“Разом ми постачаємо зброю. Ми говорили про подальші поставки зброї в Україну, щоб якомога швидше запанував мир, щоб відновилася стабільність, щоб можна було нормально розвиватися”, - підкреслив Моравецький.

Польський прем’єр зауважив, що для подолання глобальних енергетичної й економічної криз та зменшення інфляції потрібно, аби Україна перемогла росію за підтримки країн вільного світу.

Своєю чергою Мелоні підкреслила, що Україна може й надалі розраховувати на Італію.

“Італія від самого початку вторгнення підтримувала Україну у фінансовому, військовому та гуманітарному плані. Ми були і будемо на боці України, і Польща також може розраховувати на нашу підтримку”, - наголосила вона, подякувавши Польщі за виняткову підтримку і допомогу Україні.

Перед від’їздом до України Мелоні провела телефонну розмову з президентом США Байденом, який прибув до Польщі з нашої країни. За інформацією канцелярії італійської прем’єрки, йшлося про координацію зусиль задля підтримки України у безпековій сфері, економічній та гуманітарній сферах.

Як повідомлялося, Джорджа Мелоні відвідає столицю України до 24 лютого, першої річниці повномасштабного вторгнення росії.

Events Video 09 February 2023

Маємо велику кількість патріотично налаштованих людей, які готові захищати країну, - Ігор Клименко

На сьогодні до «Гвардії наступу» через сайт подали заявки 10,5 тисяч осіб, через ЦНАП – 6,5 тисяч, за телефоном «гарячої лінії» проконсультували 3,5 тисячі громадян