Ердоган розповів про користь дружби з Путіним

22 May 2023
 Ердоган розповів про користь дружби з Путіним

Турецький президент упевнений, що Захід поводиться неправильно, коли намагається санкціями зупинити агресію РФ проти України

У Туреччини "особливі" відносини з Росією, тому жодних санкцій проти Москви Анкара вводити не має наміру. Про це розповів президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган в інтерв'ю CNN.

"Ми не в тій точці, де стали б вводити санкції проти Росії, як це зробив Захід. Ми не обмежені [в контактах з РФ] санкціями Заходу. Ми сильна держава, і у нас хороші відносини з Росією", – заявив він.

На думку Ердогана, у своїй політиці щодо РФ Захід дотримується "не дуже збалансованого підходу". У цьому контексті він похвалився хорошими особистими відносинами з російським диктатором Володимиром Путіним, що дозволило продовжити зернову угоду.

"Це стало можливим завдяки нашим особливим відносинам з президентом Путіним", — підкреслив Ердоган.

На цьому тижні було продовжено дію зернової угоди. За словами Ердогана, це сталося "за підтримки наших російських друзів і вкладу наших українських друзів". В РФ в свою чергу визнали, що погодилися на продовження "у відповідь на звернення турецьких партнерів".

Тим часом Росія влаштовує антитурецькі провокації в Європі, щоб посварити Анкару із Заходом. Показово, що Ердоган охоче "ведеться" на ці провокації, попри їхню очевидність.

Events Video 30 May 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський
Latest articles