Додік приїхав у Москву до Путіна попри критику ЄС

24 May 2023
 Додік приїхав у Москву до Путіна попри критику ЄС

Лідер боснійських сербів Мілорад Додік прибув з візитом до Москви та зустрівся з президентом РФ Владіміром Путіним попри різку критику з боку ЄС

Про це повідомляється з посиланням на Sky News.

Зміст зустрічі поки що невідомий, але є припущення, що під час перебування Додіка в Кремлі вони обговорювали ціни на газ і газопроводи.

На сайті Кремля увечері з'явилася інформація про зустріч. Зокрема, наводяться слова Путіна про те, що він дякує Додіку "за нейтральну позицію щодо подій в Україні".

Він також заявив, що за останній рік зростання товарообігу між країнами становило 57 відсотків.

Як відомо, Додік підтримує тісні відносини з Росією і Путіним. Додік, який є президентом Сербської Республіки, минулого тижня заявив, що їде до Москви, щоб обговорити з Путіним економічне співробітництво і те, що, за його словами, є тиском Заходу на регіон. Він також вручить Путіну медаль, якою він заочно нагородив російського президента в січні.

У 2022 році США ввели санкції проти Додіка через його зв'язки з Росією.

Раніше єврокомісар з питань політики сусідства і розширення Олівер Варгеї попередив Боснію і Герцеговину, яка претендує на вступ до ЄС, що союзники Євросоюзу не відвідують Росію, маючи на увазі анонсований візит Додіка до Москви.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто пообіцяв захищати Додіка від будь-яких санкцій.

Events Video 30 May 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський
Latest articles