Прем'єр Японії запросив Зеленського на саміт G7 у роковини вторгнення росії – ЗМІ

17 February 2023
 Прем'єр Японії запросив Зеленського на саміт G7 у роковини вторгнення росії – ЗМІ

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда запросив Президента України Володимира Зеленського взяти участь в онлайн-саміті країн “Групи семи” у роковини повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого

Про це повідомляє Kyodo News.

Це буде перший саміт G7, організований Кісідою.

Аналогічна зустріч відбулася 24 лютого 2022 року, на якому лідери країн “Групи семи” домовилися про запровадження економічних санкцій проти росії за її вторгнення в Україну.

За даними джерела Kyodo News, на запланованому онлайн-саміті країни G7: Велика Британія, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія та Сполучені Штати, а також Європейський Союз підтвердять єдність у підтримці України та засудять дії росії.

Також очікується, що лідери країн “Групи семи” обміняються думками про те, як стабілізувати світові енергетичні ринки, які перебувають у нестабільному стані після того, як росія вторглася в Україну минулого року, унаслідок чого ціни на нафту та природний газ стрімко зросли у всьому світі.

Як повідомлялось, Японія запросить главу МЗС України Дмитра Кулебу на зустріч міністрів закордонних справ країн “Групи семи” (G7), яка відбудеться у Німеччині 18 лютого.

Events Video 09 February 2023

Маємо велику кількість патріотично налаштованих людей, які готові захищати країну, - Ігор Клименко

На сьогодні до «Гвардії наступу» через сайт подали заявки 10,5 тисяч осіб, через ЦНАП – 6,5 тисяч, за телефоном «гарячої лінії» проконсультували 3,5 тисячі громадян