Основні українські фронти: воєнний і антикорупційний

10 May 2023
 Основні українські фронти: воєнний і антикорупційний

Фактично сьогодні в Україні є два основних фронти – воєнний і антикорупційний. Від успіхів на обох фронтах залежить майбутнє держави

Перемога на воєнному фронті гарантує її подальше існування, перемога на фронті боротьби з корупцією означатиме її подальший розвиток та інтеграцію у цивілізований світ.

На воєнному фронті складно, але без компромісів і все зрозуміло – є агресор, якого наші сили оборони вичавлюють з української землі, а громадяни роблять все можливе, щоб наблизити перемогу. На фронті антикорупційному ніби теж все зрозуміло: помічений у корупції – відповідай. І хоч нещодавно у першій лінійці керівного складу української держави відбулася хвиля кадрових рішень про відставку, суспільство ще не переконане остаточно, чи це реальний безкомпромісний похід проти корупції, чи це черговий кон’юнктурний політичний крок.

Корупція існує навіть у найдемократичніших країнах світу, та найважливішим фактором є те, як реагує на неї держава і суспільство.

Сьогодні, коли на кону стоїть існування самої України, кожен крок чиновників має бути прозорим і зрозумілим для суспільства, котре максимум зусиль направляє на допомогу військовим. Кадрові чистки, ініційовані президентом Володимиром Зеленським є добрим сигналом усвідомлення історичного часу, коли кожний держслужбовець повинен зарубати на носі - компромісів із совістю щодо корупційних вчинків бути не може, корупція у державі толеруватися не буде ні за яких обставин, відповідальність за вчинення корупційних правопорушень буде невідворотною.

Можливо виявлені факти недоброчесної поведінки топ посадовців під час війни і виллються у політичний негатив для президента, утім сама швидкість президентської реакції на них, а також відмова їх замовчувати – є проявом здорового й адекватного сприйняття дійсності, є позитивним обнадійливим проявом того, що ми виграємо війну не тільки з російським агресором, а й нашу внутрішню війну за майбутнє України.

Едуард Єфіменко

Events Video 30 May 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський
Latest articles