Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

02 February 2023

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах

«Сьогодні тут присутні чотири хлопці з міста Бровари. Коли, два тижні тому, гелікоптер впав на дитячий садок, вони були поруч і першими почали виводити дітей і вихователів із будівлі. Цим хлопцям по 17 — 18 років, але вони вже справжні захисники майбутнього нашої держави», — зазначив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Для хлопців це мав бути звичайний ранок. Але, почувши вибух та побачивши пожежу, юні рятівники одразу кинулися на допомогу. Вони шукали постраждалих, виводили дітей і надавали їм першу допомогу, розносили воду та антисептики, допомагали медсестрам. Їх допомога була надважливою, адже саме вони одними з перших прибули на місце й допомагали дітям пережити цю жахливу подію.

За особисту мужність і відвагу виявлені під час збереження життя і здоров’я дітей унаслідок авіакатастрофи в місті Бровари Віктора Комісарова, Антона Прищепу, Андрія Доценка та Гліба Касьяна нагороджено цінним подарунком — наручним годинником.

Events Video 30 May 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський
Latest articles