Поліція Києва запобігла появі великої партії наркотиків на вулицях столиці

07 August 2022
 Поліція Києва запобігла появі великої партії наркотиків на вулицях столиці

«Війна негативно впливає на всі сфери життєдіяльності суспільства: політичну, економічну, правову, культурну, психологічну, що тягне за собою значні соціальні відхилення. Одним із таких негативних відхилень є сплеск різноманітних видів правопорушень, пов’язаних із наркотиками. Діяльність столичної міліції є одним із пріоритетів, вони спрацювали швидко та якісно, ​​не допустили появи на вулицях міста партії наркотиків на півтора мільйона гривень, чим врятували здоров’я людей чи хоча б одну життя жителя столиці – це наша місія і суть нашої служби», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції України в місті Києві Іван Вигівський.

Київські поліцейські затримали наркоділків, які вилучили метадону на півтора мільйона гривень.

Під час відпрацювання оперативної інформації співробітники Управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчими Дарницького та Солом’янського управлінь поліції Києва затримали трьох жителів столиці, які займалися збутом наркотичного засобу «метадон». ".

Правоохоронці встановили, що на території столиці троє чоловіків віком від 36 до 41 року збували метадон. Оперативники затримали їх у різних районах міста, у всіх при собі були пакетики з метадоном, який вони планували продати.

Загалом поліцейські вилучили у підозрюваних близько кілограма метадону, ціна якого на «чорному ринку» становить приблизно 1,5 млн грн. Речові докази направлено для проведення відповідних експертних досліджень.

Зловмисників затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. За результатами експертиз щодо дій зловмисників будуть прийняті процесуальні рішення, повідомлення їм про підозру та обрання запобіжних заходів. Наразі поліцейські Києва проводять слідчі дії для встановлення шляхів надходження наркотиків.

Events Video 09 February 2023

Маємо велику кількість патріотично налаштованих людей, які готові захищати країну, - Ігор Клименко

На сьогодні до «Гвардії наступу» через сайт подали заявки 10,5 тисяч осіб, через ЦНАП – 6,5 тисяч, за телефоном «гарячої лінії» проконсультували 3,5 тисячі громадян