Зеленський зустрівся з міністром оборони Польщі

13 July 2022

У майбутньому відносини між Україною та Польщею розвиватимуться, і країни ще більше зближуватимуться

Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з віцепрем’єр-міністром, міністром національної оборони Республіки Польща Маріушем Блащаком, повідомляє пресслужба Офісу Президента.

«Міністерство оборони Польщі підтримує українську армію, міцність Збройних сил України. Це підтвердження того, що ми разом у нинішній складній ситуації – у цій трагедії, яка відбувається зараз в Україні через російську агресію», – сказав під час зустрічі Зеленський.

Він висловив переконання, що в майбутньому, вже в мирний час, відносини між Україною та Польщею розвиватимуться, і країни ще більше зближуватимуться.

Глава держави також упевнений у посиленні оборонної співпраці двох держав.

Окремо Зеленський від імені українського народу та від себе особисто подякував Польщі за підтримку громадян України, які знайшли на території сусідньої країни прихисток від повномасштабної російської війни.

Зі свого боку Блащак подякував Зеленському та всьому українському народові за стійкість у протистоянні агресору. «Дякую, пане Президенте, за вашу позицію, тому що свобода й незалежність України – це свобода й незалежність Польщі. Дякую, що бережете нас», – сказав віцепрем’єр-міністр.

Як повідомлялося, Президент України подав до Верховної Ради законопроєкт про правові та соціальні гарантії для громадян Польщі в Україні та присвоїв Перемишлю почесну відзнаку "Місто-рятівник".

Events Video 09 February 2023

Маємо велику кількість патріотично налаштованих людей, які готові захищати країну, - Ігор Клименко

На сьогодні до «Гвардії наступу» через сайт подали заявки 10,5 тисяч осіб, через ЦНАП – 6,5 тисяч, за телефоном «гарячої лінії» проконсультували 3,5 тисячі громадян